O firmie

Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Celem działalności naszej firmy jest tworzenie najlepszych warunków szkoleniowych. Zapewniamy swoim kursantom cierpliwą i wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wyposażoną sale wykładową, samochody oraz motory identyczne jak na egzaminie ( TOYOTA YARIS III FL, RENAULT CLIO III , YAMAHA YBR 125, YAMAHA XJ6 ).

Dodatkowo jako jedyni w powiecie posiadamy profesjonalny symulator jazdy, dzięki któremu zajęcia praktyczne dla naszych uczniów są dużo bardziej bezpieczne oraz mniej stresujące. Kursant po zajęciach przeprowadzonych na symulatorze potrafi prawidłowo operować sprzęgłem, zmieniać biegi, kręcić kierownicą przez co wyjeżdżając na drogę może spokojnie skupić się na pokonywanej trasie. Korzystanie z symulatora dla naszych klientów jest całkowicie za darmo.

Gwarantujemy Państwu bezstresowe warunki szkoleniowe oraz co najważniejsze profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego.

Kadra:

  • Leszek Niepsujewicz – instruktor, kierownik ośrodka szkolenia kierowców
  • Mirosław Niepsujewicz – wykładowca, instruktor
  • Bogdan Głogusz – Ratownik medyczny

Jak zapisać się na kurs prawa jazdy?

Od 19 stycznia 2013 zgodnie z nowymi zasadami zapisu na kurs prawa jazdy przyszły kursant musi zarejestrować się w wydziale komunikacji w Urzędzie Miasta lub Starostwie i utworzyć Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) - elektroniczny identyfikator czyli indywidualny numer nadany osobie ubiegającej się o prawo jazdy.

Krok 1- składamy dodumenty

  • dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem (znajomość nr pesel),
  • wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy,
  • jedna wyraźna, aktualna i kolorowa fotografia o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm,
  • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem,
  • pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat

Krok 2 - odbiór Profilu Kandydata na Kierowcę

  • Profil Kandydata na Kierowcę to indywidualny numer kursanta do którego dostęp będzie miała wybrana przez kursanta szkoła jazdy oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Numer PKK jest nadawany przeważnie do 2 dni - czasami nadawany jest "od razu".

Krok 3 - Kurs w Ośrodku Szkolenia Kierowców

  • Posiadając już numer kandydata, można swobodnie zapisać się na kurs w naszej szkole jazdy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.
OSK Perfect Nauka jazdy w Oławie - Zapisy na kurs


PROMOCJE!

Cena kursu kat. B - 1499zł*
(ilość miejsc ograniczona)
materiały dydaktyczne dla
każdego kursanta GRATIS!

Cena kursu kat. A - 1450zł*

Kurs kat. A + B - 2899zł*

*Dodatkowo zapisując się
ze znajomym każdy z was
otrzyma kolejne 50zł rabatu!

Terminy kursów

Zobacz datę rozpoczęcia kursu w kalendarzu klikając ikonę poniżej